Lag og organisasjoner

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Lag og organisasjoner i landbruket i Oppdal med kontaktperson
NavnKontaktpersonTelefonE-post
Baklia Austre gruneierlag Ingebrigt Haugseth 957 94 049  
Baklia Vestre grunneierlag Martin Vognild    
Dindal sameie Odd Arne Hoel 901 40 386 odd.arne.hoel@oppdal.com
Dyrevernsnemda for Gauldal Mattilsynet avd Gauldal 22 40 00 00  
Fagerhaug grunneierlag Rune Morten Myrhaug   rune.myrhaug@oppdal.com  
Felleskjøpet Agri SA Per Volden 992 94 258 per.volden@felleskjøpet.no
Fjellmandel Oppdal SA Sivert Heggvoll 413 94 623 sivert.heggvoll@gmail.com
Fjellregionen pelsdyravlslag Øystein Storholm 907 42 998  storhol@online.no
Folkeaksjonen for ny rovdyrpolitikk Odd Roger Eggan 976 80 808 aksjonen@rovdyr.org
Geno Berit Haarstad Foss 977 51 540  
Grytdalen grunneierlag Halvor Hoel    
Hovden sameie John Bjørndal Volden 972 41 536 john@jovo.no  
Innsetmerket - Gissingerbekken utmarkslag Stein Outzen 913 94 989 stein.outzen@oppdal.com
Kinnpiken grunneierlag Iver Bjørndalssæter 909 65 831  
Landbrukets HMS tjeneste Avd. Nor/Melhus/Nordøsterdalen 970 79 778 lars.uvslokk@nlr.no
Lønset bondelag

Kenneth Jamtseter

908 29 249

post@oppdalrorservice.no

Lønset grunneierlag John Torve 992 74 707 jt@oppdal.com
Mattilsynet Avdeling Gauldal 22 40 00 00 postmottak@mattilsynet.no
Midtskogmorka grunneierlag Øivind Krokann Veskje 916 79 051  oyvind.veskje@oppdal.com
Norsk landbruksrådgivning Trøndelag Kontorsted Oppdal

955 57 932

970 79 006

torhild.svisdal.mjoen@nlr.no

anne.karin.botnan@nlr.no

Nortura Medlemssenter Malvik 80 03 03 03 medlem@nortura.no
Oppdal landbrukstjenester Janne Gravem 960 13 669 oppdal.avloserlag@n-lt.no
Oppdal bonde og småbrukerlag Ola Krokann 72 42 35 16 ola.krokann@oppdal.com
Oppdal bygdekvinnelag Randi Horvli 975 79 890  rhorvli@oppdal.com
Oppdal bondelag Anne Line Killingtveit  952 69 264 fagermyr@oppdal.com
Oppdal bygdealmenning Ingolf Røtvei 72 42 02 77 post@oppdalbygdealmenning.no
Oppdal dyreklinikk   72 42 17 00 oppdal.dyreklinikk@oppdal.com
Oppdal hagelag Bjørg Marit Sæteren 901 11 623  bjorg.marit.saeteren@oppdal.com
Oppdal produsentlag Stein Outzen 913 94 989 stein.outzen@oppdal.com
Oppdal sau og geit Ola Husa Risan 993 73 780 ola.husa.risan@oppdal.com
Rennebu-Oppdal skogeierlag Nils Petter Gundersen 913 21 234 nils-p-g@frisurf.no
Statens naturoppsyn Tord Bretten 959 11 774 tord.bretten@miljodir.no
Stenseslia sameie Geir Håkon Steinsheim   geir@wellcom.no
Storli sameie Thorvald Storli    
Storli utmarkslag Ola Storli    
Studieforbundet næring og samfunn Torhild Svisdal Mjøen 955 57 932 torhild.svisdal.mjoen@nlr.no   
Svarthaugen sameie Steingrim Viken    
TINE rådgivining og medlem   51 37 15 00 medlem.midt@tine.no 
Tronda - Håmmårbekken grunneierlag Egil Dalslåen 913 56 653 egil@oppdal.com
Vinstradalen og Loe utmarkslag Stein Outzen 913 94 989 stein.outzen@oppdal.com

Hjelp oss å holde lista oppdatert! Har du oppdateringer eller tilføyelser til lista over lag og organisasjoner tilknyttet landbruket i Oppdal vennligst kontakt Oppdal kommune.


Publisert: 28.01.2016
Sist endret: 31.01.2022 15.18